Fujikura FSM-80S FSM-19S FSM-62S/61/FSM-70S FSM-70R FSM-19R SOptical fiber fusion splicer acculader DCC-18

Nieuw product

Op voorraad

1 items

€13.41

Tags: Goedkoop Fujikura FSM 80S FSM 19S FSM 62S/61/FSM 70S FSM 70R FSM 19R SOptical fiber fusion splicer acculader DCC 18, Hoge Kwaliteit Fujikura FSM-80S FSM-19S FSM-62S/61/FSM-70S FSM-70R FSM-19R SOptical fiber fusion splicer acculader DCC-18, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

Soort Unit stuk
Gewicht Pakket 0.5kg (1.10lb.)
Afmeting Pakket 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Merknaam Joinwit
Modelnummer Fujikura

Gerelateerde producten

0 Recensies

FTTx Komshine QX45 1310/1550nm 32/30dB komt met 10 mw VFL functie. FC-UPC connector voor SM OTDR talen voor SM OTDR: engels/Spaans/Portugees VFL Functie alleen ingebouwde QX45 voordelen en Kenmerken: specificaties: standaard Pakket: OTDR Hoofdgedeelte 1 ST Draagtas 1 ST 16G Sd-kaart 1 ST Charger 1 ST OTDR Launch Kabel 500 m 1 ST schoon Swabs 25 stks FC-SC, SC-SC Adapter 1

€636.15
0 Recensies

Moq 50 stuks. 1. reikwijdte van de toepassing Deze installatie handleiding pakken voor de fiber optic splice sluiting( hierna afgekort als fosc), als de begeleiding van een correcte installatie. De reikwijdte van de toepassing is: antenne, ondergrondse, muur- montage, kanaal- montage en handhole- montage. De omgevingstemperatuur varieert van- 40- tot + 65-. 2. basisstructuur en configuratie 2,1 afmetingen en capaciteit

€31.01
0 Recensies

welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

€18.44
0 Recensies

Glasvezel FTTH Tool Kit met Vezelmes HS-30 en Power Meter Laser Pen Glasvezel Tester Visual Fault Locator 10 mw 1. Hoge Precisie Vezelmes 1 unit (Model nummer is veranderd van AUA-30S om HS-30, functie hetzelfde.) 2. 10 mw Visual Fault Locator 1 unit 3. Optische Power Meter met SC FC Connector 1 unit 4. FTTH Drop Kabel Stripper 1 unit 5. CFS-2 Glasvezel Stripper 1 unit 6. Cleave Guide Bar 1 unit 7. Alcohol Fles

€75.67
3 Recensies

gratis Verzending 0.9mm Stalen Buis 1x16 Mini SC/APC Connector 1:16 16 Poorten Fiber Optische PLC Splitter kenmerken * uitstekende Mechanische, Kleine Maat * hoge Betrouwbaarheid * lage insertion Loss en lage Polarisatie Afhankelijke verlies * hoge kanaal telt * uitstekende Milieu Stabiliteit en Veel Gebruikt toepassingen * FTTx Implementaties (GPON/BPON/EPON) * kabel televisie (CATV) * lokale netwerken

€23.09
0 Recensies

welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

€85.41
0 Recensies

10G 1550nm 40 km XFP optische transceiver met dual LC connectoren en DDM functie, compatibel met HP systeem. PRODUCT KENMERKEN Hot-pluggable XFP footprint ondersteunt 9.95 Gb/s tot 11.3 Gb/s bitrates ondersteunt Lineside en XFI loopback RoHS-6 Compliant (loodvrij) energieverlies Case temperatuur: 0 °C om 70 °C maximale link lengte van 40 km gekoeld 1550nm EML en PIN ontvanger Full Duplex LC connector geen

€181.38
0 Recensies

FHM2A01 Glasvezel Multimeter beschrijving: Grandway biedt hoge precisie optische multimeter. FHM2 Serie Optische Multimeter integreert een stabiele optische laser bron en een nauwkeurige optische power meter. de optische laserbron unit lanceert de laser wiens golflengten zijn op 1310/1490/1550nm of 1310/1550nm (volgens de model). de optische power meter unit kan herkennen de golflengte automatisch. FHM2 Serie Optische Multimeter biedt

€110.63
0 Recensies

Pluggable SFP 1550Tx/1490Rx 1.25G SFP Transceiver met DDM 40 km PRODUCT KENMERKEN l tot 1.25 Gb/s data links l DFB laser zender l PIN foto-detector l tot 40 KM op 9/125 & micro; m SMF l Hot-pluggable SFP footprint l BIDI LC/UPC type pluggable optische interface l Lage vermogensverlies l Metalen behuizing, voor lagere EMI l RoHS compliant en loodvrij l Enkele + 3.3 V voeding l Voldoet met

€32.69
0 Recensies

welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

€25.06
0 Recensies

hoge kwaliteit lage insertion verlies 1*8 SC/PC insert soort glasvezel splitter 1260-1650nm SC connector PLC kenmerken lage insertion loss en lage PDL hoge kanaal telt uitzonderlijke betrouwbaarheid en stabiliteit breed operating golflengte toepassingen FTTX Systemen LAN, WAN en metro netwerken analoge/Digitale passieve optische netwerken CATV netwerken andere toepassingen in glasvezel systemen Specifiation Parameters 1

€83.81
2 Recensies

Naam Product: 3 in 1 Fiber Houder oorsprong: Made in China toepasselijk voor: Jilong KL-260 KL-280 KL-300 Fusion Splicer

€55.31
0 Recensies

Shineway Tech OFS-80 Fusion Splicer Power Adapter Oplader/Fiber Fusion Splicer Power

€58.67
0 Recensies

KOMSHINE ODZE-1000 Glasvezel OTDR Launch KABELBOX/Fiber Ringen/OTDR Dead Zone Eliminator met Lengte van 1000 Meters * de Draagtas is Gemaakt door VS PELIKAAN : waterdichte *, crushproof, en stofdicht * * Rubber liner voor extra bescherming verdubbelt als o-ring afdichting * * automatische Druk Egalisatie Klep-saldi interieur druk, houdt water out * * rvs hardware * * Case is staat te worden ondergedompeld onder 1 meter van

€75.01
0 Recensies

Fc lc adapter Dit lc( female) naar fc( mannelijk) type glasvezel hybride adapter is een gereguleerde type fiber- ingebouwde adapter connector die onderworpen aan de werking van de koppeling en koppeling tussen vezel optica. Functie: herbruikbaar tot 1000 keer hoge precisie en goede compatibiliteit hoge betrouwbaarheid en stabiliteit Specificatie: 1. hybride adapter type: lc( female) naar fc( male) 2. fiber tyle: vezels

€21.58
3 Recensies

Feature: herbruikbare tot 1000 keer hoge precisie en goede compatibiliteit hoge betrouwbaarheid en stabiliteit specificatie: 1. Hybrid adapter type: LC (Vrouwelijke) naar SC (Vrouwelijke) 2. Fiber tyle: SM 9/125 Fiber. 3. Insertion Verlies (db): Minder dan 0.2 4. Herhaalbaarheid (db): Groter dan 0.1 5. Uitwisselbaarheid (db): Minder dan 0.20 6. working:-25 tot + 75 7. Opslag temperatuur: 25 tot +

€9.22
0 Recensies

n deze veiling, dit item is zeer hoge kwaliteit ongecomprimeerde High definition HDMI naar glasvezel media converter met IR, 1080 P full HD. Hoge prestaties & relible levensduur. gemiddelde Tijd Tussen Storingen (MTBF) > 30000 uur om lossen de HDMI signaaloverdracht over langere afstanden, de afbeelding mozaïek gebeurd, kleur vervorming, en andere kwesties kan niet worden overgedragen, is ontworpen display en grote-screen muur display

€155.05