HW ESFP-1310NM-1000BASE-LX 1.25G-1310NM-10KM-SM-ESFP

Nieuw product

Op voorraad

1 items

€17.60

Tags: Goedkoop HW ESFP 1310NM 1000BASE LX 1.25G 1310NM 10KM SM ESFP, Hoge Kwaliteit HW ESFP-1310NM-1000BASE-LX 1.25G-1310NM-10KM-SM-ESFP, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.


welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

Soort Unit stuk
Gewicht Pakket 0.05kg (0.11lb.)
Afmeting Pakket 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
Merknaam SMTE
Modelnummer ESFP-1310NM-1000BASE-LX
Condition New and Original

Gerelateerde producten

0 Recensies

FTTx Komshine QX45 1310/1550nm 32/30dB komt met 10 mw VFL functie. FC-UPC connector voor SM OTDR talen voor SM OTDR: engels/Spaans/Portugees VFL Functie alleen ingebouwde QX45 voordelen en Kenmerken: specificaties: standaard Pakket: OTDR Hoofdgedeelte 1 ST Draagtas 1 ST 16G Sd-kaart 1 ST Charger 1 ST OTDR Launch Kabel 500 m 1 ST schoon Swabs 25 stks FC-SC, SC-SC Adapter 1

€636.15
0 Recensies

Grandway FHP-12B Optische Power Meter Grandway Biedt een nieuwe generatie glasvezel power meter VHP12A/B, gericht op FTTx test, snelle verlies detectie en snelle toegang test. VHP12 Serie mini type optische power meter kenmerken compacte structuur en stabiele prestaties. deze waarborgen een hoge meten precisie van zes meest voorkomende golflengten die cover beide meerdere en single mode 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm en 1625nm. de lage

€24.14
0 Recensies

Moq 50 stuks. 1. reikwijdte van de toepassing Deze installatie handleiding pakken voor de fiber optic splice sluiting( hierna afgekort als fosc), als de begeleiding van een correcte installatie. De reikwijdte van de toepassing is: antenne, ondergrondse, muur- montage, kanaal- montage en handhole- montage. De omgevingstemperatuur varieert van- 40- tot + 65-. 2. basisstructuur en configuratie 2,1 afmetingen en capaciteit

€31.01
0 Recensies

welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

€18.44
0 Recensies

Fujikura fsm-\' 60 fusion splicer btr-08 originele batterij 1 . batterij : het is orignial? Het is gemaakt in japan? ja shippment Belangrijke: laat uw klanten brazilië cpf of cnpj nummer na het plaatsen van orde. 1. bestellingen tijdige na de betaling verificatie. 2. transittijd van de service Is voorzien van bu de drager en tijden kunnen variëren vooral tijdens de feestdagen. Neem dan contact met ons op als u

€250.60
0 Recensies

KomShine Glasvezel OTDR gelijk aan EXFO MAX-715B, JDSU MTS-2000, MTS-4000, YOKOGAWA AQ7275 OTDR Prijs GX36 Fusion splicer Kit/Cleaver + Komshine QX40 Dual Golflengte 1310/1550nm 30/28dB SM OTDR + Optische Power Meter + Optische Lichtbron + Visual Fault Locator 1: Komshine GX36 FUSION SPLICER: * ingebouwde Universele Fiber Houder die kan Splice pm fiber, 900μm fiber, platte kabel, en fiber jumper. * Tech1: 8800 mAH hoge capaciteit

€2 010.70
0 Recensies

Glasvezel FTTH Tool Kit met Vezelmes HS-30 en Power Meter Laser Pen Glasvezel Tester Visual Fault Locator 10 mw 1. Hoge Precisie Vezelmes 1 unit (Model nummer is veranderd van AUA-30S om HS-30, functie hetzelfde.) 2. 10 mw Visual Fault Locator 1 unit 3. Optische Power Meter met SC FC Connector 1 unit 4. FTTH Drop Kabel Stripper 1 unit 5. CFS-2 Glasvezel Stripper 1 unit 6. Cleave Guide Bar 1 unit 7. Alcohol Fles

€75.67
3 Recensies

gratis Verzending 0.9mm Stalen Buis 1x16 Mini SC/APC Connector 1:16 16 Poorten Fiber Optische PLC Splitter kenmerken * uitstekende Mechanische, Kleine Maat * hoge Betrouwbaarheid * lage insertion Loss en lage Polarisatie Afhankelijke verlies * hoge kanaal telt * uitstekende Milieu Stabiliteit en Veel Gebruikt toepassingen * FTTx Implementaties (GPON/BPON/EPON) * kabel televisie (CATV) * lokale netwerken

€23.09
0 Recensies

Product Foto 'S: 10/100Base-TX om 100Base-FX Fast Ethernet Fiber Media Converter/Swich Onderdeelnummer: G100S-4TX-A/B beschrijving: 10/100 M Automatische onderhandeling, BIDI Single-mode Enkele Vezel, golflengte TX 1310nm RX 1550nm, transmissie afstand 25 km, een SC-POORT en 4 RJ-45 poort Fiber Type golflengte Data Rata afstand Connector type Bedrijfsspanning Note Singl-mode Enkele Vezel TX1310nm/RX1550nm 155

€82.97
0 Recensies

welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

€85.41