Gratis Verzending Originele Vezelmes Houder voor Jilong KL-21F/KL-21B/21C

Nieuw product

Op voorraad

1 items

€25.13

Tags: Goedkoop Gratis Verzending Originele Vezelmes Houder voor Jilong KL 21F/KL 21B/21C, Hoge Kwaliteit Gratis Verzending Originele Vezelmes Houder voor Jilong KL-21F/KL-21B/21C, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

gratis Verzending Originele Vezelmes Houder voor Jilong KL-21F/KL-21B/21C
beide zijn originele fiber houders uit Jilong voor KL-21F/KL-21B/21C vezelmes. wanneer de order, laat bericht dat u Een of B.

Soort Unit stuk
Gewicht Pakket 0.1kg (0.22lb.)
Afmeting Pakket 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Modelnummer A or B
Merknaam AUA

Gerelateerde producten

0 Recensies

welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

€18.44
0 Recensies

welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

€17.60
0 Recensies

10G 1550nm 40 km XFP optische transceiver met dual LC connectoren en DDM functie, compatibel met HP systeem. PRODUCT KENMERKEN Hot-pluggable XFP footprint ondersteunt 9.95 Gb/s tot 11.3 Gb/s bitrates ondersteunt Lineside en XFI loopback RoHS-6 Compliant (loodvrij) energieverlies Case temperatuur: 0 °C om 70 °C maximale link lengte van 40 km gekoeld 1550nm EML en PIN ontvanger Full Duplex LC connector geen

€181.38
1 Recensies

Furukawa Fiber Cleaver Blade voor Fitel Vezelmes S321/S323/S324/S325 Cleaver glasvezel snijmes Blades

€19.28
0 Recensies

FHM2A01 Glasvezel Multimeter beschrijving: Grandway biedt hoge precisie optische multimeter. FHM2 Serie Optische Multimeter integreert een stabiele optische laser bron en een nauwkeurige optische power meter. de optische laserbron unit lanceert de laser wiens golflengten zijn op 1310/1490/1550nm of 1310/1550nm (volgens de model). de optische power meter unit kan herkennen de golflengte automatisch. FHM2 Serie Optische Multimeter biedt

€110.63
0 Recensies

GTGOG C + +, 8 poorten GPON OLT LIJNKAART GTGOG (met 8 stks GPON-OLT-klasse C + + SFPs) voor OLT C300 en C320, IN VOORRAAD! GISB board GISB card voor ZXA10 ONU100 ZXMSG 5200 GUFQ Board, ontkoppelen Kaart met ZXA10 C300 OLT ZXA10 F820-V16B, V16B VOIP kaart H248 voor ZXA10 F820 C220 OLT voedingskabel-48 V DC ZXA10 F822-24FE-24POTS, GPON, omvatten VOIP, nieuwe verzegelde ASIKC + PSKN 48 lijnkaart ASIK + PSKN afor 9210 engels

€469.36
0 Recensies

TriBrer AOR500-S OTDR Optische tijd-domein reflectometer kenmerken optische tijd-domein reflectometer (OTDR) AOR500-S -------- krachtige draagbare kwaliteit, betrouwbaarheid en economie van de perfecte combinatie Handheld OTDR kan voldoen de korte afstand glasvezel-OTDR testen eisen, het heeft uitstekende evenement dode zones en eersteklas dynamische bereik, er drie modellen te kiezen uit een verscheidenheid van,

€913.57
0 Recensies

Premium Kwaliteit & Lange levensduur multifunctionele 2 kanaals Video 4 kanaal Audio Optische Converter lange werk afstand tot 20Km als verzoek RS-485 data, beschikbaar voegen. Custom made volgens klant speciale verzoek beschikbaar, contacteren. overzicht: dit model is multifunctionele digitale video/audio optische media converter met 2 kanalen video (BNC) 4 kanaals Audio (RCA, dezelfde richting als verzenden van video),

€134.94
0 Recensies

welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

€74.23
0 Recensies

Ko mShine Glasvezel OTDR gelijk aan EXFO MAX-715B, JDSU MTS-2000, MTS-4000, YOKOGAWA AQ7275 OTDR Pric China OEM Blade voor Vezelmes B-12-OEM voor CT-06/CT-30A/CT-06B/CT-06C Vezelmes specifieke Details: OEM Blade voor Vezelmes voor CT-06/CT-30A/CT-06B/CT-06C Vezelmes Beschrijving: prijs is voor 1 st van NIEUWE Blade compatibel met de Vezelmes fabrikant Beschrijving: onze

€8.38
0 Recensies

IN VOORRAAD ZXA10 C320 OLT AC + 1 STKS GTGO, SMXA/1 Card * 1 STKS met 4 poort 1G uplink, 1 STKS * KINDERWAGEN, AC + dc, 1 STKS * GTGO met 8 STKS SFPs ZXA10 C320 configuratie: C320 Rack * 1 STKS C320 Management card SMXA/1*1 STKS omvatten 1G SFPs C320 Power card PRAM * 1 STKS (inclusief AC + DC) C320 FAN Componenten * 1 STKS Stroomkabels etc. GTGOG Lijn Card met 8 STKS GPON-OLT-Klasse B + SFPs laat het me weten

€2 010.70
0 Recensies

hoge kwaliteit lage insertion verlies 1*8 SC/PC insert soort glasvezel splitter 1260-1650nm SC connector PLC kenmerken lage insertion loss en lage PDL hoge kanaal telt uitzonderlijke betrouwbaarheid en stabiliteit breed operating golflengte toepassingen FTTX Systemen LAN, WAN en metro netwerken analoge/Digitale passieve optische netwerken CATV netwerken andere toepassingen in glasvezel systemen Specifiation Parameters 1

€83.81
2 Recensies

Naam Product: 3 in 1 Fiber Houder oorsprong: Made in China toepasselijk voor: Jilong KL-260 KL-280 KL-300 Fusion Splicer

€55.31
0 Recensies

welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

€21.37
12 Recensies

gratis Verzending Mentale Precison FC-6S Optische Vezelmes Cutter Gereedschap Gebruikt in FTTX FTTH NIET VOOR SPLICING T zijn FC-6S optische vezelmes is beschikbaar met een enkele vezel adapter voor 250 900 micron gecoat enkele vezels. het is een eenvoudige bediening voor de gebruiker verwijderen of installeren de enkele fiber adapter en alternate tussen massa en enkele vezel klieven. • biedt ongeveer 36,000 splitst •

€18.43
0 Recensies

Glasvezel patchkabel kabel, lc/pc-fc/pc, 3.0mm diameter, 50/125 multimode, duplex, 25 meter Noot: Lengte en de connector aan te passen, pls gevoel vrij om me te contacteren voor een offerte. Technische specificaties: Informatie over het bestellen: Optische vezel connector: lc, st, fc, sc, mtrj, din, d 4, e2000, mpo Ferrule type interface: apc, pc upc Vezelkernen: simplex, duplex Vezeltype; multimode(

€20.95
96 Recensies

preferentiële prijs Laser 30 MW Visual Fault Locator, Glasvezelkabel Tester 30Km Range Gratis Verzending Parameters: Type: 30 mW golflengte: 650nm ± 20nm uitgangsvermogen: meer dan 30 mw dynamische Afstand: minder dan 30 km Connector: 1.25mm connector FC (of) 2.5mm Universele commector verpakking Grootte: 210*73*30mm gewicht:

€13.54
3 Recensies

Feature: herbruikbare tot 1000 keer hoge precisie en goede compatibiliteit hoge betrouwbaarheid en stabiliteit specificatie: 1. Hybrid adapter type: LC (Vrouwelijke) naar SC (Vrouwelijke) 2. Fiber tyle: SM 9/125 Fiber. 3. Insertion Verlies (db): Minder dan 0.2 4. Herhaalbaarheid (db): Groter dan 0.1 5. Uitwisselbaarheid (db): Minder dan 0.20 6. working:-25 tot + 75 7. Opslag temperatuur: 25 tot +

€9.22
0 Recensies

100 % nieuwe verkopen 2pcs/lot over glasvezel converter hdmi naar hdmi extender vezel met rs232 en ir signaal hdmi converter hdmi naar over glasvezel fiber extender hdmi converter over glasvezel Hoeveelheid: 1 paar 2pcs/lot Gratis verzending naar de hele wereld door dhl/ems/ups en ga zo maar door... Hdmi converter over glasvezel, hdmi extender tot vezel bestaat uit een zender en een ontvanger, die kan overbrengen hdmi, rs232

€519.65